Sypialnia stanowi miejsce dla komfortowego i efektywnego wypoczynku, jednak by mogła w pełni spełniać swoją rolę, musi być odpowiednio wyposażona. Dobre łóżko to podstawa, jednak nie może obyć się bez materaca, który spełniać będzie wszystkie wymagania użytkownika pod kątem wagi, preferencji twardości oraz stanu zdrowia. Najlepszą propozycją będzie materac medyczny SleepMed Hybrid Supreme Plus, który dba nie tylko o komfort, ale także o higienę oraz zdrowie! 

Czym jest materac medyczny SleepMed Hybrid Supreme Plus?

Materace do spania muszą cechować się odpowiednim dopasowaniem do indywidualnych potrzeb użytkownika. Z uwagi na to materace medyczne, takie jak SleepMed Hybrid Supreme Plus są najbardziej jakościowymi produktami, ponieważ dzięki specjalnie dobranemu wkładowi oraz właściwościom prozdrowotnym korzystnie wpływają na zdrowie użytkownika. Możliwe to jest poprzez prawidłową stabilizację kręgosłupa wynikającą z odpowiedniego dopasowania się do anatomicznych kształtów ciała. Jednak uzyskanie statusu wyrobu medycznego nie jest łatwe, ponieważ materac musi przejść szereg restrykcyjnych testów oraz badań. Jeśli wykaże zadowalające wyniki, to tak jak SleepMed Hybrid Supreme Plus uzyska status wyrobu medycznego w klasie I. Wybierając materac warto również zwrócić uwagę, aby posiadał certyfikat jakości AEH, który wskazuje na to, że produkt został poddany specjalistycznym testom oraz szczegółowej analizie weryfikującej 4 najważniejsze dla materacy czynniki: ergonomię, higienę, klimat i trwałość. Jednak właściwości prozdrowotne to nie wszystko, co może zaoferować materac SleepMed Hybrid Supreme Plus, ponieważ może on zagwarantować niezwykle komfortowy oraz efektywny wypoczynek! Jest to możliwe dzięki wkładowi, który idealnie dopasowuje się do indywidualnych kształtów ciała. Jego bazę stanowi siedmiosferowa sprężyna kieszeniowa MPO 1.4/1.5, w której każda ze sprężyn została umieszczona w osobnych kieszonkach. Umożliwia to samodzielną pracę materaca tylko w miejscu nacisku. W ten sposób materac odznacza się niezwykle wysoką redukcją drgań, elastycznością punktową oraz stabilnością. Jednak wkład materaca SleepMed Hybrid Supreme Plus nie zawiera samych sprężyn, ponieważ znajdują się tam również trzy innowacyjne pianki. Do nich należy między innymi wysokoelastyczna pianka VPPHR Soft z technologią Airforce zapewniająca wysoką sprężystość, wytrzymałość i odporność na odkształcenia, oraz hybrydową piankę Hybrid HY Hard również z technologią Airforce stanowiącą innowacyjny typ pianki poliuretanowej o wysokiej elastyczności i plastyczności. SleepMed Hybrid Supreme Plus posiada również odpinany top zbudowany na bazie termoelastycznej pianki VitaRest®. Reaguje ona na temperaturę oraz wagę użytkownika, dopasowując się idealnie do anatomicznej budowy ciała. Jednak to nie wszystko, czym charakteryzuje się materac SleepMed Hybrid Supreme Plus!

Kto wyśpi się na materacu SleepMed Hybrid Supreme Plus?

Najwygodniejszy materac medyczny — poznaj SleepMed Hybrid Supreme Plus!SleepMed Hybrid Supreme Plus to materac o wielu wyjątkowych cechach. Jak wszystkie materace SleepMed przede wszystkim posiada siedem stref twardości, które umożliwiają jeszcze lepsze dopasowanie się materaca do anatomicznych kształtów ciała. Jednak to nie wszystko, ponieważ SleepMed Hybrid Supreme Plus cechuje się także tym, że obie jego strony są przeznaczone do użytkowania, a dzięki regularnej zmianie stron zwiększa się jego trwałość oraz wentylacja. Prawidłowa cyrkulacja powietrza jest niezwykle ważna dla alergików, ponieważ uniemożliwia gromadzenie się alergenów oraz drobnoustrojów wewnątrz materaca. Z uwagi na to SleepMed Hybrid Supreme Plus posiada specjalne profilowania oraz nacięcia, a we wkładzie zastosowano technologię Airforce. Umożliwia to doskonały przepływ powietrza, a tym samym i higieniczne warunki. Dodatkowo materac ubrany jest w pokrowiec z technologią aktywnych probiotyków, dzięki którym zmniejsza się aż o 93% ilość kurzu oraz roztoczy na powierzchni materaca. Wyjątkową cechą materaca SleepMed Hybrid Supreme Plus jest sześć twardości, które wynikają przede wszystkim z odpinanego topu. W zależności od jego położenia — na materacu, pod lub całkowicie zdjęty umożliwia użytkownikowi indywidualne dopasowanie twardość. Jest to niezwykle praktyczne, ponieważ na materacu SleepMed Hybrid Supreme Plus mogą spać zarówno single, jak i pary czy osoby cięższe. Również, materac ten idealnie sprawdzi się w łóżkach z regulowanym stelażem. 

Każdy człowiek marzy o tym, aby po ciężkim dniu położyć się do komfortowego łóżka i zasnąć. Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus zapewnia to wszystko za sprawą swoich wyjątkowych właściwości prozdrowotnych! Idealne wsparcie kręgosłupa pozwoli bezboleśnie się wyspać i rano obudzić w pełni sił.