Jesteś osobą, która zmaga się z przykrymi dolegliwościami lub wadami kręgosłupa? Po całym dniu pracy i wypełnianiu domowych obowiązków, oczekujesz, że materac zapewni Ci regenerację i spokojny sen? Jeśli jeszcze nie znalazłeś produktu, który spełniałby twoje wszystkie oczekiwania i wymagania, to koniecznie przeczytaj ten artykuł. 

Przemyślana konstrukcja 

Hilding Step to materac, który został skonstruowany z inteligentnych sprężyn kieszeniowych. Każda z nich została umieszczona w oddzielnej kieszeni, co sprawia, że pracują one niezależnie. Dzięki temu, materac odznacza się elastycznością punktową. Oznacza to, że wkład pracuje tylko w miejscu nacisku twojego ciała. Co więcej, twardość materaca – określona jako H3, sprawdzi się u osób, które ważą powyżej 80 kilogramów. Pianka, z której zbudowano materac to FlexiFoam. Jest to nowoczesny rodzaj pianki poliuretanowej, której zadaniem jest zapewnić Ci optymalną elastyczność i plastyczność. Jej struktura i gęstość została tak przemyślana, by pianka dopasowywała się do twojego ciała i dawała uczucie miękkości. Materac jest odwracalny, co oznacza, że będziesz mógł dopasować podłoże do aktualnych potrzeb. Wydłuży to też proces eksploatacji materaca.

Ulga w bólu pleców 

czy hilding step wspiera kregoslup Dzięki swojej konstrukcji i dbałości producentów o każdy szczegół, materace Hilding sprawdzą się w przypadku osób, skarżących się na problemy z kręgosłupem. Z produktu Hilding Step z powodzeniem mogą korzystać seniorzy, którzy potrzebują stabilizacji i wsparcia pleców, stawów oraz mięśni. Materac jest odpowiednio sprężysty i elastyczny, by ułatwiać wstawanie i obracanie się na nim. Plastyczna pianka FlexiFoam zapewnia nie tylko wysoki komfort, ale również bezpieczeństwo i wsparcie. Klienci, którzy zdecydowali się na zakup tego produktu, zauważyli znaczną poprawę snu i odczuli ulgę w bólu. Hilding Step sprawi, że zaczniesz przesypiać całe noce i nie będziesz zrywać się z głębokiego snu, z powodu nagłego bólu.

 

Wygoda i funkcjonalność 

Oprócz wyżej wymienionych właściwości, materac Hilding Step to produkt niezwykle praktyczny. Pokrowiec materaca, Silver, posiada zamek rozdzielczy, dzięki czemu bardzo łatwo go zdjąć. Produkt można prać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza, bez obawy o jego zmechacenie czy przetarcie. Hilding Step sprawdzi się też, jako materac dla alergików, ponieważ do jego produkcji nie użyto materiałów, które mogłyby być potencjalnie alergenne. Ponadto, materace Hilding zostały odznaczone certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. Mówi on o tym, że produkt został zrobiony z materiałów całkowicie bezpiecznych, które nie będą miały negatywnego wpływu na twoje zdrowie. Jak widzisz, oprócz komfortu, Hilding Step zapewni tobie i twoim najbliższym całkowite bezpieczeństwo.

Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź, jakie materace możemy Ci zaoferować. Jeśli szukasz produktu, który przyniesie Ci ulgę w bólu i poprawi komfort snu – zainwestuj w Hilding Step!

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/