Razem z partnerem planujecie wymianę swojego obecnego materaca? Zastanawiacie się, jaki produkt będzie dla was najlepszy? Jeśli tak – koniecznie poznaj nasze propozycje. 

Innowacyjny materac hybrydowy 

Materace dla pary dostępne w naszym sklepie to produkty, których budowa została skrupulatnie dopasowana do wymagań partnerów. Pierwszy produkt, jaki chcemy Ci zaproponować to Hilding Dance. Jest to nowoczesny materac hybrydowy, który skonstruowano z siedmio-strefowego systemu, w skład którego wchodzą drobne sprężynki Pocket Plus o wysokości 15 cm. Ich zadaniem jest zapewnienie tobie i twojemu partnerowi optymalnej sprężystości. Dodatkowo, Hilding Dance odznacza się wysoką elastycznością punktową, co sprawia, że produkt jest idealnym rozwiązaniem dla par, ceniących sobie wygodę. Do stworzenia wierzchniej warstwy materaca, użyto dwóch wysokich blatów pianek. Jedna z nich to pianka HR, która ma zapewnić wysoki poziom twardości, a druga to FloFom – wykazuje właściwości lekko chłodzące. Hilding Dance będzie reagował na ułożenie waszych ciał i dostosuje się do potrzeb twoich i partnera.

Materac dla aktywnych par 

Najlepsze materace dla paryRazem z partnerem prowadzicie aktywny tryb życia i oczekujecie, że materac pozwoli wam na regenerację po intensywnym dniu? W takim razie koniecznie rozważcie zakup produktu Hilding Rock&Roll. Jest to materac, który skonstruowano z dwóch profilowanych pianek HR o różnej twardości. Cechują się one wysoką elastycznością i gwarantują optymalne wsparcie dla waszych ciał. Produkt jest w stanie zapewnić sportowcom i osobom aktywnym odprężenie i regenerację zmęczonych po treningu mięśni. Dodatkowo, wysoka elastyczność punktowa materaca sprawia, że żadne z partnerów nie będzie odczuwało ruchów drugiej osoby i nic nie wyrwie ich z głębokiego snu. Hilding Rock&Roll to materac, który zagwarantuje wam optymalne wsparcie i dopasuje się do ciężaru ciała. Zakup ten produkt, by cieszyć się głębokim snem u boku kochającego partnera.

Przemyślana konstrukcja 

Materace dostępne na naszej stronie mają przemyślaną konstrukcję, dopasowaną do różnych potrzeb i oczekiwań. Kolejny materac, który dedykowany jest parom to Hilding Conga. To nowoczesny produkt, który został stworzony z aż czterech pianek, o różnych właściwościach. Dwie z nich cechują się zróżnicowanym stopniem twardości i dopasowują się do sylwetki. W obrębie ramion wstawiono wkładki z pianki Visco oraz FloFom, które reagują na temperaturę ciała. Materac to idealny produkt dla par, które cenią sobie innowacyjne rozwiązania i zależy im na maksymalnej wygodzie. Co więcej, materac jest dwustronny, a każda ze stron dostarcza innego komfortu, by dać wam wybór. Holding Conga zapewnia większą ilość niezależnych punktów podparcia, co wpływa na jego elastyczność punktową. Wiele par, które zdecydowało się na zakup tego materaca, zauważyło znaczną poprawę  jakości ich snu.
Jeśli zastanawiasz się nad kupnem nowego produktu to koniecznie wejdź na naszą stronę ABC Snu i zobacz, jakie materace możemy zaoferować parom, które cenią sobie wygodę.