Sen – największy sprzymierzeniec dobrego wyglądu

Możesz wypić hektolitry kawy. Możesz pomalować się korektorem, pudrem i podkładem. Możesz zrobić sobie najstaranniejszą fryzurę i założyć najlepsze ubrania, ale nic nie będzie w stanie całkowicie zakryć oznak niewyspania. Jaki z tego wniosek? Po prostu śpij! Ważne, by spać przynajmniej 7 godzin w nocy oraz 15 minut w ciągu dnia w formie drzemki. Pobudza lepiej niż niejeden energetyk! Poza tym to zdrowsze wyjście – zwłaszcza, jeśli śpisz na odpowiednio dobranym materacu.

Materac Electro marki Hilding – pełen pakiet zdrowego snu

Hilding Electro - 2w1Prezentujemy materac sprężynowy multipocket Electro marki Hilding. Ta nowoczesna konstrukcja będzie pasować w różnych sypialniach i różnym użytkownikom, niezależnie od ich wagi czy wzrostu. Możesz więc kupić od razu 3 sztuki – do swojej sypialni, do pokoju dziecięcego i w prezencie dla rodziców! Taka uniwersalność jest możliwa ze względu na połączenie funkcji materaca sprężynowego i piankowego, a konkretnie – sprężyn Multipocket z pianką hybrydową Fusion. Połączenie tych dwóch warstw sprawia, że materac jest niezwykle trwały, odporny na nacisk ciała bez względu na jego anatomię, a także odporny na zawilgocenie. Dodatkowo po drugiej stronie znajduje się pianka wysokoelastyczna połączona z cienką taflą Sizalu, która podwyższa twardość konstrukcji. Odpinany top z profilowanego lateksu połączonego z pianką Visco daje możliwość dopasowania twardości materaca do aktualnych potrzeb aż na sześciu poziomach. Materac nawierzchniowy możesz bez problemu odpiąć i przetransportować, więc to świetna opcja w podróży, gdy stawiasz na maksimum komfortu i sprawdzone rozwiązania!

W zestawie z materacem Electro otrzymujesz też pokrowiec Tencel o właściwościach antyalergicznych. Ponadto pokrowiec perfekcyjnie kontroluje poziom wilgotności materaca i pochłania jej nadmiar bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby.

Komfortowe materace sprężynowe multipocket w ofercie naszego sklepu

Oferujemy innowacyjne materace sprężynowe multipocket, które wyniosą jakość Twojego snu na jeszcze wyższy poziom błogości. Wszystko za sprawą zwiększonej liczby sprężynek przypadających na 1 m2 materaca. Oznacza to, że posiadają więcej niezależnych punktów podparcia oraz zapewniają lepszą elastyczność punktową. Mówiąc jeszcze prościej: nie budzisz się w nocy, gdy osoba śpiąca obok postanowi zmienić pozycję spania po raz pięćdziesiąty, ponieważ takie rozwiązanie hamuje przenoszenie drgań. To idealne rozwiązanie dla par! Ponadto takie rozwiązanie jeszcze bardziej ułatwia dopasowanie materaca do ułożenia ciała. Mięśnie nie muszą wykonywać dodatkowej pracy, aby utrzymać ciało w wygodnej pozycji. Budzisz się bez bólu, bez poczucia zmęczenia, a za to niesłychanie wypoczęty oraz pełen energii. Brzmi jak bajka? Nie – to rzeczywistość!

Dlaczego warto wybrać materac sprężynowy multipocket Electro?

  • Materac pasuje różnym użytkownikom bez względu na ich wagę czy wzrost. To świetna opcja dla dorosłych, dzieci, osób starszych czy tych ze zwiększoną masą.
  • Dzięki zwiększonej liczbie sprężynek w kieszeniach nacisk ciała na materac nie przenosi się na jego całą powierzchnię, tylko działa punktowo. To znaczy, że możesz spać spokojnie nawet z wiercącym się partnerem.
  • Duet w postaci pianki Fusion i wspomnianych sprężyn zwiększa trwałość materaca, a więc możesz go użytkować przez wiele lat.
  • Pianka wysokoelastyczna dodaje optymalnej twardości. To dobra wiadomość dla osób z problemami kręgosłupa czy po prostu lubiących spać na twardszej powierzchni.
  • Materac jest łatwy w transporcie, więc możesz go zabrać nawet w podróż – np. pod namiot.

Masz więcej pytań dotyczących materaca sprężynowego multipocket Electro marki Hilding? Napisz lub zadzwoń do nas!