Recepta na udany sen

Czy już wiesz, w jaki sposób zapewnić sobie spokojny, zdrowy sen? Jeśli nie, to zapamiętaj: śpij przynajmniej przez 7 godzin. Ustaw budzik tak, by zadzwonił wraz z końcem fazy snu (jedna faza snu trwa 1,5 godziny). Nie zasypiaj przed telefonem czy przed komputerem, ponieważ urządzenia tego typu emitują szkodliwe światło – trudno potem przez nie zasnąć. Nie kładź się ani głodny, ani przejedzony. Upewnij się, że śpisz na odpowiednim dla Ciebie podłożu, czyli właściwie dobranym materacu.

Materac Flamenco marki Hilding – gorące rytmy utulające do snu

Hilding Flamenco - sprężyna multipocketFlamenco to hiszpański taniec stworzony dla par – podobnie jak materac o tej samej nazwie. Materac marki Hilding został wyposażony w sprężynki o różnej twardości, które tworzą 7 zróżnicowanych stref twardości. Takie rozwiązanie dodaje różnym częściom ciała odpowiedniego wsparcia podczas leżenia, bez względu na masę ciała. Z tego względu Flamenco to idealny materac dla par – również tych z dużą różnicą wagową. Produkt wyróżnia się też zwiększoną liczbą wspomnianych sprężynek na metr kwadratowy. Każda sprężynka pracuje osobno i zapewnia większą elastyczność punktową, nie przenosząc drgań na stronę spania partnera. O jeszcze większą sprężystość dba profilowana płyta lateksowa umieszczona po jednej stronie oraz wysokoelastyczna pianka po drugiej stronie. Możesz zapomnieć o zapadaniu się w materac lub niewygodnym odbijaniu się od niego! Struktura lateksu i pianki ułatwia swobodną cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu, dzięki czemu materac „oddycha”, usuwając jednocześnie nadmiar wilgoci i zapewniając wysoki poziom higieny snu. To jak – gotowy na materac Flamenco pełen pasji do spania?

Chcemy, abyś był całkowicie zadowolony z otrzymanego produktu. Dlatego razem z materacem otrzymujesz także pokrowiec. Do wyboru masz pokrowiec Tencel New, który idealnie kontroluje poziom wilgotności materaca oraz Velvet New stworzony z myślą o alergikach. Który zabierzesz ze sobą do domu?

Nowoczesne materace sprężynowe multipocket w naszym sklepie

Komfortu podczas snu nigdy za wiele, prawda? Dlatego prezentujemy wysokiej jakości materace sprężynowe multipocket, które będą Twoim ukojeniem na zmęczenie po długim dniu. Innowacyjność tych produktów została oparta na prostym, ale znaczącym ruchu – zwiększeniu liczby sprężynek przypadających na 1 m2 materaca. Taki manewr zapewnia lepszą elastyczność punktową, czyli uginają się tylko te sprężynki, które leżą pod ruszającym się ciałem. To idealne rozwiązanie dla par, ponieważ nie budzisz osoby śpiącej obok, gdy nie potrafisz zasnąć lub lubisz się przewracać z boku na bok w ciągu nocy nawet nieświadomie. Mało? Materace sprężynowe multipocket pozytywnie oddziałują na mięśnie i różne partie ciała, ponieważ zapewniają optymalny nacisk. Rozluźniają, relaksują, dodają wygody leżenia w naturalnej dla Ciebie pozycji. To skutkuje świetnym samopoczuciem natychmiastowo po otwarciu oczu. Przekonaj się!

Dlaczego warto wybrać materac sprężynowy multipocket Flamenco?

  • Materac będzie odpowiedni głównie dla par o różnej wadze, ale pasuje też alergikom oraz osobom z dolegliwościami kręgosłupa.
  • Dzięki zwiększonej liczbie sprężynek w kieszeniach siła nacisku podczas obracania się działa miejscowo, a nie przenosi się na całą powierzchnię materaca. Nie budzisz partnera ani on nie budzi Ciebie!
  • Płyta lateksowa zapewnia wysoki poziom sprężystości, aby Twoje ciało idealnie przylegało do każdego skrawka materaca.
  • Pianka wysokoelastyczna dba o właściwą twardość. To dobra wiadomość dla osób z problemami kręgosłupa czy po prostu lubiących spać na twardszej powierzchni.
  • Połączenie obu tych rzeczy (lateksu i pianki) sprawia, że materac znakomicie odprowadza wilgoć podczas snu.

Dowiedz się więcej na temat materaca sprężynowego multipocket Flamenco marki Hilding – zapraszamy do kontaktu!