Ja Cię kocham, a Ty śpisz!

Dokładnie takimi słowami przywita Cię rano Twój partner. Zapadniesz w tak głęboki i spokojny sen, że trudno będzie Ci się z niego wyrwać. Wszystko za sprawą perfekcyjnie dobranego materaca, który zdziała więcej w kwestii szybkiego zasypiania niż zapachowe świeczki, nastrojowe światło czy relaksacyjna muzyka. Tak niewiele trzeba, żeby dobrze spać – przekonaj się na przykład za pomocą materaca Zorba z naszej oferty!

Materac Zorba marki Hilding – greckim krokiem do snu

Hilding Zorba - dla parMoje wielkie greckie… spanie! Materac sprężynowy kieszeniowy Zorba marki Hilding zachwyci Cię nieporównywalną wygodą uzyskaną dzięki przemyślanej konstrukcji. Budowa materaca opiera się na 7-strefowej sprężynie kieszeniowej. Oznacza to, że każda sprężynka w osobnej kieszeni reaguje niezależnie od siebie na nacisk ciała. Dopasowuje się do anatomii człowieka i sprawia, że głowa, ramiona, biodra i nogi zyskują właściwe podparcie. Czujesz się komfortowo, nic Cię nie boli, wszystko leży tam, gdzie powinno. A przy tym nie obudzisz swojego partnera, gdy zechcesz po raz piąty zmienić pozycję do snu! Z tego względu materac jest świetną opcją dla par, ale również dla seniorów czy osób o zwiększonej wadze – ułatwia wstawanie i przewracanie się z boku na bok. Wkład obłożono dwoma warstwami pianki. Pierwsza to pianka Flexifoam, która nadaje miękkości i elastyczności. Druga to pianka lateksowa, która posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne.

W zestawie z materacem Zorba otrzymujesz też pokrowiec Silver – dla jeszcze większej wygody użytkowania. Antyalergiczny pokrowiec Silver cechuje się strukturą przepuszczającą powietrze, co ułatwia w dużym stopniu wentylację wkładu materaca i zapewnia higienę snu.

Materace sprężynowe kieszeniowe – komfort spania dla każdego użytkownika

Przedstawiamy duży wybór produktów, jakim są materace sprężynowe kieszeniowe. To bardzo użyteczny rodzaj materacy, który z powodzeniem sprawdzi się w wielu domach i mieszkaniach. Dzięki przemyślanej konstrukcji bazującej na umieszczeniu sprężyn w odrębnych kieszonkach, zyskujesz gwarancję wyspania się nawet z wiercącym się partnerem. Każda sprężynka pracuje niezależnie od drugiej i nie przenosi drgań na całe łóżko, więc możesz spać, ile chcesz! Takie rozwiązanie ułatwia dopasowanie materaca do budowy ciała, bez względu na wagę, sylwetkę czy problemy wad postawy.Materace sprężynowe kieszeniowe są optymalnie twarde, więc i korzystne dla stanu Twojego kręgosłupa. Lepiej zapobiegać niż chodzić na kosztowne rehabilitacje, prawda? Bądź odpowiedzialny dla siebie i swojego partnera!

Dlaczego warto postawić na materac sprężynowy kieszeniowy Zorba?

  • Materac cechuje się dużą elastycznością i sprężystością. Z tego względu przypadnie do gustu parom, osobom starszym, z większą masą ciała czy z problemami kręgosłupa.
  • Sprężynki znajdują się w osobnych kieszonkach, więc pracują niezależnie od siebie. Takie rozwiązanie umożliwia szybkie zaśnięcie nawet w towarzystwie przewracającego się z boku na bok partnera. A to działa w obie strony!
  • Dzięki 7-strefowej sprężynie kieszeniowej zyskujesz właściwe podparcie podczas leżenia. To wpływa korzystnie nie tylko na kręgosłup i mięśnie, ale też na pozycję głowy, ramion, bioder oraz nóg. W końcu nie obudzisz się obolały!
  • Wkład w postaci pianki lateksowej oraz FlexiFoam zapewnia maksimum komfortu spania z równoczesnym dbaniem o higienę snu.
  • Materac jest produktem wysokiej jakości, trwałym i nieniszczącym się po jednym praniu. Będzie Ci służył przez naprawdę długi czas.

Masz więcej pytań odnośnie materaca sprężynowego kieszeniowego Zorba marki Hilding? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!