Na współczesnym rynku mamy dostęp do różnego rodzaju produktów do spania, w tym materacy. Stanowią one najlepsze rozwiązanie w celu zagwarantowania efektywnego wypoczynku. Zatem, czym wyróżniają się innowacyjne modele, do których zaliczają się materace SleepMed? 

Materace SleepMed – postaw na unikalne wnętrze

Stworzenie komfortowego łóżka opiera się przede wszystkim na wyposażeniu go w akcesoria, takie jak kołdra czy poduszka, a także uwzględnienie najwyższej jakości podłoża do spania. Warto tutaj postawić na materace SleepMed, które wyróżniają się właściwościami prozdrowotnymi potwierdzonymi przez status wyrobu medycznego. Oprócz tego wyróżniają się one unikalną budową oraz wypełnieniem, w którym zastosowano:

  • zróżnicowaną piankę, umożliwiającą dopasowanie się do ciała użytkownika, a także gwarantuje miękkość i przyjemne wrażenie otulenia,
  • połączenie pianki i sprężyny, pozwalające na zapewnienie redukcji drgań oraz wysokiej elastyczności punktowej.

Materace SleepMed z możliwością regulacji twardości i technologią Airforce

Dlaczego warto zainwestować w unikalne materace SleepMed?Cały czas szukamy nowych rozwiązań, które umożliwiają nam życie na wyższym poziomie. W kontekście materacy można mówić tutaj o wprowadzeniu technologii Airforce. Jest to nic innego, jak specjalistyczny sposób nacinania pianki, w którą wyposażone są wszystkie materace SleepMed, w celu stworzenia tzw. kratki wentylacyjnej. Dzięki temu możliwy jest maksymalny obieg powietrza wewnątrz produktu, a także odprowadzenie wilgoci i ciepła z jego wnętrza. Warto zaznaczyć, że dzięki temu materace SleepMed wyróżniają się zwiększoną higienicznością i antyalergicznością. Oprócz tego zostały wyposażone w matę kokosową oraz odpinany top, które w różnej kombinacji są w stanie zagwarantować użytkownikowi 4 lub 6 zróżnicowanych twardości. W ten sposób każdy z nas może w warunkach domowych zmienić odczuwalny komfort i dopasować go do aktualnych potrzeb!

Materace SleepMed a wysokiej jakości pokrowce

Materac z oferty SleepMed może być wyposażony w dwa różne pokrowce, w zależności od tego, do jakiej kolekcji należy. Wyróżnić tutaj można:

  • pokrowiec Merced – elegancki, umożliwiający wysoką oddychalność wkładu oraz gwarantujący odczuwalny efekt masażu produkt, a znaleźć go można w materacach z kolekcji Standard i Hybrid, 
  • pokrowiec Probiotex – delikatny w dotyku, przewiewny i wyposażony w technologię aktywnych probiotyków zmniejszającą ilość alergenów roztoczy kurzu domowego, a znaleźć go można w produktach z kolekcji Plus i Hybrid Plus.

Oba pokrowce są antyalergiczne i zostały wyposażone w zamek, dzięki czemu jesteśmy w stanie ściągnąć go i wyprać w warunkach domowych.

Każdy z nas – niezależnie od stanu zdrowia, wieku czy wagi może wyspać się na innowacyjnych materacach od SleepMed. Jest to możliwe z uwagi na innowacyjne cechy oraz liczne właściwości ułatwiające dopasowanie wybranego produktu do siebie.

Materace SleepMed polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/