Spokojny i zdrowy sen w komfortowych warunkach korzystnie wpływa na funkcjonowanie organizmu w ciągu dnia. Co więcej, przedkłada się pozytywnie na odporność, metabolizm oraz zdolności poznawcze. Aby móc zadbać o zdrowy sen dla każdego, w tym osób młodszych i starszych, warto wyposażyć sypialnię w odpowiednio dopasowane materace Fit.4.Sleep. Dlaczego? 

Jak wybrać materac do spania? 

Idealny materac do spania – każdy z nas chciałby wiedzieć jak go wybrać. Wyróżnić tutaj można kilka podstawowych czynników, w tym wysokiej jakości produkty, takie jak osobiste potrzeby użytkownika. Uwzględnia się tutaj przede wszystkim:

  • wiek,
  • wagę i wzrost,
  • stan zdrowia,
  • preferowany rodzaj wypełnienia.

W sypialni większości osób świetnie sprawdzą się wyjątkowe materace Fit.4.Sleep, w tym osób młodszych i starszych. Dlaczego?

Materac Fit.4.Sleep dla każdego - niezależnie od wieku!Materace Fit.4.Sleep dla nastolatków 

Komfortowe łóżko to podstawowy element wyposażenia sypialni nastolatków. Jest ono niezwykle ważne, gdyż w tym okresie ich kręgosłup nadal się kształtuje i wymaga prawidłowego wsparcia. Zapewnić je mogą materace Fit.4.Sleep, który wyróżniają się dwiema twardościami – H2/H3 lub H3/H4. Dzięki temu jako rodzice jesteśmy w stanie idealnie dopasować twardość podłoża do aktualnej wagi nastolatka i zagwarantować mu najlepsze wsparcie sylwetki, w tym pleców. Oprócz tego umożliwiają higieniczne warunki do wypoczywania poprzez właściwości antyalergiczne związane z wypełnieniem, optymalną wentylacją wkładu oraz pokrowcem. Został on stworzony z impregnowanej tkaniny, która ogranicza rozwój pleśni. Produkty od Fit.4.Sleep dostępne są w kilku rodzajach, w tym jako wąskie materace 80×200 cm lub szersze – 120×200 cm.

Materace Fit.4.Sleep w sypialni osób starszych

Materace Fit.4.Sleep równie dobrze sprawdzą się w sypialni osób starszych, w tym seniorów. Jest to możliwe poprzez unikalne wypełnienie – piankę wysokoelastyczną lub sprężyny kieszeniowe, które umożliwiają prawidłowe dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika. Oprócz tego produkty te wyróżniają się:

  • siedmioma strefami twardości, odpowiadające za właściwą stabilizację sylwetki,
  • możliwość dopasowania twardości do potrzeb,
  • szeroka różnorodność pod względem rozmiaru – materace 90×200, 140×200 itp.,
  • certyfikatem AEH, potwierdzającym wysoką jakość produktu.

Niezależnie od wieku, warto postawić na wysokiej jakości materace Fit.4.Sleep, które poprzez unikalne właściwości są w stanie zagwarantować zdrowy i spokojny sen. W ten sposób nasze ciało oraz kręgosłup będą odpowiednio ustabilizowane, a my – pełni energii i wypoczęci.

Sprawdź ofertę w sklepie internetowym https://sleepinghouse.pl/