Materace kieszeniowe to produkty zbudowane na bazie sprężyn. Takie podłoża nie mają jednak nic wspólnego z tymi, które gościły niemal w każdej sypialni jeszcze kilkanaście lat temu. Niewygodne, mało funkcjonalne sprężyny odeszły w niepamięć – produkty dostępne aktualnie są niesamowicie innowacyjne i wygodne.

Zalety materaca kieszeniowego

Chcesz kupić nowy materac i zastanawiasz się, czy kieszeniowy będzie dobrym wyborem? Odpowiedź zdecydowanie brzmi tak! W tego typu modelach każda sprężyna pracuje samodzielnie dzięki czemu podłoże dostosowuje się do pozycji ciała i wywieranych nacisków. Elementy wypełnienia są dobrane w taki sposób, aby podłoże było możliwie jak najbardziej wytrzymałe – w końcu każdy chce, aby zakupiony wyrób towarzyszył użytkownikom przez długie lata! Ogromną zaletą materaców kieszeniowych jest fakt, iż są odpowiednie dla każdego. Wspaniale sprawdzą się w sypialni u seniora, u osoby cierpiącej z powodu bólu kręgosłupa, u par o dużej różnicy wagowej, a także u użytkowników, którzy nie posiadają szczególnych wymagań dotyczących materaca. Sprężyny są ciche i delikatne, dzięki czemu zmiana pozycji partnera w trakcie snu jest nieodczuwalna dla drugiej osoby. Wystarczy wybrać odpowiednią twardość i cieszyć się podłożem do snu, które zapewnia komfort każdemu.

Wysokiej jakości materace sprężynowe SleepMed

Czy materace kieszeniowe to dobry wybór?Marka SleepMed to topowy producent materaców o statusie wyrobu medycznego. To produkty dopracowane w każdym calu – powstały bowiem z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Zarówno SleepMed Hybrid Comfort Plus, jak i SleepMed Hybrid Supreme Plus to modele godne polecenia. Zostały zbudowane na bazie sprężyn kieszeniowych multipocket, które charakteryzują się drobniejszą budową i większym zagęszczeniem. Takie rozwiązanie sprawia, że materac zyskuje na stabilności i elastyczności punktowej – wspaniale dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika, a jednocześnie idealnie podpiera kręgosłup. Status wyrobu medycznego to potwierdzenie na to, że produkty spełniają rygorystyczne warunki dotyczące produktów tego typu. Nie bez znaczenia pozostaje również przyznany im certyfikat AEH – obydwa modele zostały poddane specjalistycznym testom i badaniom weryfikującym cztery najważniejsze czynniki: ergonomię, higienę, klimat i trwałość. Kupując jeden z tych wyrobów można mieć pewność, że otrzymuje się podłoże do spania najwyższej jakości.

Materac kieszeniowy na każdą kieszeń

Hilding Step to dowód na to, że materac kieszeniowy wcale nie musi być drogi! Jest to produkt, który został wypełniony pianką poliuretanową FlexiFoam, która cechuje się wysoką elastycznością i plastycznością. Została stworzona po to, aby przystosowywać się do kształtu ciała użytkownika i amortyzować sprężyny – takie rozwiązanie zapewnia bardzo wysoki komfort użytkowania. Twardość wyrobu jest określana jako H3. W teorii jest przeznaczona dla osób o wadze powyżej 80 kg, jednak wybór poziomu komfortu w dużej mierze zależy od indywidualnych preferencji.

Powyższe modele to materace najwyższej jakości wyprodukowane przez znanych i cenionych producentów. Wybierz któryś z tych materaców kieszeniowych, a już nigdy więcej nie zdecydujesz się na nocny wypoczynek na innym podłożu!