Twój obecny materac jest niewygodny i sprawia, że budzisz się niewyspany? Jeśli zastanawiasz się, jak w prosty sposób polepszyć komfort snu to koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Czym są materace nawierzchniowe?

Materace nawierzchniowe to produkty, które mają na celu zwiększyć komfort Twojego obecnego podłoża Możesz kupić je, by utwardzić obecny materac lub sprawić, że będzie bardziej miękki. Ponadto, modele tego typu mogą wyrównać powierzchnię kanapy, na której śpisz lub posłużyć, jako miejsce do snu i odpoczynku w czasie podróży czy na wyjeździe. Czasem bardziej opłaca się kupić topper niż inwestować w nowy materac. Niestety niewiele osób wie o ich istnieniu. Materace nawierzchniowe są dużo tańsze od tych standardowych, a naprawdę potrafią odmienić Twój sen i wpłynąć na jakość odpoczynku. Ponadto, topper można łatwo zwinąć i schować do szafy lub zabrać w podróż samochodem. Będzie to też świetne rozwiązanie dla miłośników campingów, ponieważ może zastąpić zwykłą, niewygodną karimatę.

Dla kogo materace nawierzchniowe będą dobrym wyborem?Podwyższenie twardości

Hilding Bass to niezwykle lekki materac nawierzchniowy, który możesz nałożyć na swoje obecne podłoże do spania, np. kanapę. Został zrobiony ze sprężystej pianki Velvet Touch, która podwyższy odczucie twardości, a jednocześnie zachowa nienaganną elastyczność. Materac ten ma możliwość swobodnej cyrkulacji powietrza, co znacznie przedłuży jego trwałość. Hilding Bass może posłużyć jako praktyczny dodatek, który zapewni Ci komfort i wygodę. Przy tym modelu do wyboru jest jeden z dwóch nowoczesnych pokrowców. Pierwszy, Cashmere to bardzo jedwabisty i miły w dotyku produkt. Jego zadaniem jest izolowanie śpiącej osoby przed zimnem i wchłanianie wilgoci z otoczenia. Drugi pokrowiec – Tencel, zapobiega rozwojowi bakterii. Hilding Bass to materac, który z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Zmiękczenie materaca bazowego

Materac, na którym śpisz jest za twardy? Nie musisz od razu inwestować dużej sumy pieniędzy w nowe podłoże Zastanów się nad zakupem Hilding Alt. Jest to topper, który ma za zadanie chronić materac główny i dodać mu miękkości. Skonstruowano go z termoelastycznej pianki Visco. Potrafi reagować na temperaturę ciała i dostosowywać się do ułożenia sylwetki, dając uczucie otulenia i miękkości. Model ten został odznaczony certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, co oznacza, że do jego produkcji nie użyto materiałów niebezpiecznych dla twojego zdrowia. Nada się też w przypadku osób skłonnych do alergii, ponieważ dostępne w zestawie pokrowce są całkowicie wolne od substancji alergogennych. Hilding Alt sprawdzi się świetnie w twojej sypialni.

Materace do spania po długim użytkowaniu mogą stracić swoje niezbędne właściwości. Jeśli nie masz odpowiedniej ilości pieniędzy, by pozwolić sobie na nowy model, warto pomyśleć o materacu nawierzchniowym, który w łatwy i tani sposób polepszy twój komfort.