Regularny sen to podstawa funkcjonowania

Często „odsypiasz” jakiś dzień lub dłuższy okres? A może próbujesz wyspać się „na zapas”, bo wiesz, że czekają Cię trudne, długie dni w pracy? Musimy Cię zmartwić – żadna z tych opcji nie jest możliwa, przynajmniej na dłuższą metę. Mogą doprowadzić do m.in. zaburzeń snu, bezsenności i lęków. W śnie liczy się regularność i jakość, dlatego śpij po 7-9 godzin każdej nocy na odpowiednio dobranym materacu. Twój organizm Ci za to podziękuje!

Materac Makarena marki Hilding – w rytmie snu

Hilding Makarena - właściwości prozdrowotneMaterac sprężynowy multipocket Makarena od razu wywoła uśmiech na Twojej twarzy – nie tylko dzięki swojej nazwie. Materac doskonale wpłynie na Twoje zdrowie, a to wszystko za sprawą precyzyjnie przemyślanej budowie. Każda ze sprężyn znajduje się w osobnych kieszonkach, więc reaguje indywidualnie na ciężar ciała. Taki mechanizm zapewnia wsparcie Tobie i Twojemu śpiącem partnerowi. I co najważniejsze – sprawia, że żadne z Was nie budzi się podczas zmiany pozycji tej drugiej osoby! Materac został wyposażony w dwie twardości oraz 7 zróżnicowanych stref twardości.To rozwiązanie pozwala na swobodne ułożenie ciała bez zapadania się czy nieprzyjemnego odbijania się od powierzchni materaca. Jego wkład składa się z dwóch stron. Pierwsza to płyta z naturalnego lateksu, która zwiększa sprężystość i ogranicza rozwój mikroflory bakteryjnej. Druga strona wkładu składa się na piankę Visco dopasowującą się do sylwetki oraz zmniejszającą napięcie mięśni. Materac Makarena marki Hilding polecany jest w profilaktyce wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego). Dzięki wielu restrykcyjnym badaniom uzyskał status wyrobu medycznego w klasie I.

W zestawie z materacem Makarena otrzymujesz dowolnie wybrany materac – Elips lub Merced. Oba wykazują się wysokim poziomem elastyczności, więc sprawdzą się w przypadku osób o różnej masie ciała.

Materace sprężynowe multipocket – apogeum komfortu snu

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz materace sprężynowe multipocket, które dadzą Ci jeszcze więcej wygody ułatwiającej zasypianie. Jak to możliwe? Mechanizm działania został oparty na zwiększonej liczebności podtrzymujących sprężynek. Każda z nich została umieszczona w osobnej kieszonce tłumiącej przenoszenie drgań. Oznacza to, że podczas ruszania się partnera w nocy w ogóle tego nie poczujesz, za to wciąż będziesz spać nieprzerwanym, twardym snem! Takie rozwiązanie zapewnia także lepszą elastyczność i sprężystość. Materace sprężynowe multipocket rozluźniają napięte mięśnie i świetnie reagują na różne partie ciała, np. nogi, ramiona czy głowę. Dzięki temu obudzisz się wypoczęty jak nigdy dotąd – zapomnij o hektolitrach kawy z rana!

Dlaczego warto wybrać materac sprężynowy multipocket Makarena?

  • Materac jest uniwersalnym rozwiązaniem. Będzie pasować parom (także o zróżnicowanej masie ciała), alergikom oraz osobom z bólem kręgosłupa.
  • Zwiększona liczba sprężynek w kieszeniach zapewnia większą elastyczność punktową. Uginają się jedynie sprężynki pod ruszającym się ciałem, więc możesz spać spokojnie pomimo wiercącego się obok partnera.
  • Płyta z naturalnego lateksu posiada właściwości antybakteryjne oraz elastyczne.
  • Pianka Visco dostosowuje się do anatomii ciała, zapewniając jeszcze lepsze przyleganie w naturalnej dla Ciebie pozycji.
  • Dzięki wielu restrykcyjnym badaniom materac Makarena uzyskał status wyrobu medycznego w klasie I.

Chcesz poznać więcej informacji na temat materaca Makarena marki Hilding? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy do zakupów!