Zastanawiając się nad wyborem nowego podłoża do snu warto zwrócić uwagę na szereg czynników, który w istotny sposób powinien wpłynąć na odpowiednią decyzję. Przede wszystkim warto zdecydować się na jakościowy produkt, który posłuży przez lata i stronić od zakupu kanapy, czy wersalki, które mają służyć za łóżko. W naszej nowej kolekcji materacy naturalnych połączyliśmy upragniony komfort z troską o środowisko naturalne. Wybraliśmy starannie wyselekcjonowane produkty, by móc stworzyć podłoże idealne. Materace naturalne Hilding Fen mają w składzie między innymi olejek rycynowy, czy len. Składniki te istotnie wpływają na jakość Twojego snu, poprawiając jego higienę i sprawiając, że staje się spokojny. Nowoczesność w połączeniu z naturą to niekwestionowany sukces na rynku materacy. Zobacz, czym szczególnie wyróżniają się nasze produkty. 

Stawiamy na naturę

Materac naturalny Hilding Fen został wypełniony pianką ViscoBio. Niezwykle miękka powierzchnia nasączona jest olejkiem rycynowym. Ma on wyjątkowe właściwości przeciwzapalne i od setek lat jest używany w medycynie. Produkt składa się także z lateksu naturalnego wyprodukowanego między innymi z mleczka pochodzącego z drzewa kauczukowego, które redukuje emisję dwutlenku węgla. Posiada także właściwości przeciwgrzybicze, przeciwbakteryjne i skutecznie walczy z roztoczami kurzu. Jego pokrowiec został stworzony z lnu, czyli jednego z najtrwalszych surowców naturalnych świata. Dzięki temu posłuży Ci przez lata, a Ty nie musisz martwić się o jego wytrzymałość. Pokrowiec dopełniono o bawełnę organiczną, zebraną w sposób zrównoważony. Dzięki temu jest pozbawiona toksycznych pozostałości po środkach ochrony roślin, czy sztucznych nawozach.

Kto powinien zaopatrzyć się w Hilding Fen? 

Materace naturalne Hilding Fen - czy będą idealne dla Ciebie?Przede wszystkim materac spodoba się fanom raczej twardszego podłoża. Jego stopień twardości będzie istotny na przykład dla par o dużej różnicy wagowej. Materac wyróżnia się także elastycznością punktową, dzięki której ugina się tylko w miejscu położenia ciężaru. Przez to wszystko nie przenosi drgań, a Ty więcej nie obudzisz swojego partnera. Spodoba się również osobom starszym, ponieważ dzięki swojej sprężystości ułatwia obracanie się oraz wstawanie, co może stanowić częsty problem u osób w podeszłym wieku. Nada się także wszystkim tym, którzy cierpią na bóle kręgosłupa. Produkt perfekcyjnie stabilizuje jego pozycję i dopasowuje się do ciała. Zwiększy też komfort materaca bazowego.

W parze z ekologią

Mówi się, że zdrowie jest najważniejsze. Materace naturalne zadbają o nie kompleksowo, a dodatkowo przysłużą się środowisku. Dzięki Hilding Fen Twoje plecy, jak i całe ciało będą perfekcyjne podparte, a Ty będziesz mógł cieszyć się z przepięknego designu produktu. Nie tylko ozdobi on Twoją sypialnię, ale również zatroszczy się o zdrowie Twojego kręgosłupa, jak i całego ciała. Wybierając świadomie robisz krok w stronę zmiany, która powinna nadejść już dawno. Twoje zaangażowanie w sprawę środowiska naturalnego jest niesamowicie istotne!

Już dzisiaj zadbaj o swoje zdrowie i wspomóż środowisko naturalne wybierając ekologiczne produkty. Materac naturalny Hilding Fen sprawdzi się w niemalże każdej sypialni!

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/