Hilding Step to materac zbudowany na bazie sprężyn, przeznaczony dla osób ceniących komfort i wsparcie kręgosłupa. Ten model materaca bardzo dobrze sprawdza się dla seniorów, a także partnerów, którzy śpią razem. Materac Hilding Step jest także idealnym rozwiązaniem dla alergików. Czym charakteryzuje się ten model i dlaczego warto go wybrać? Podpowiadamy.

Czym charakteryzuje się materac kieszeniowy Hilding Step?

Materac kieszeniowy Hilding Step to model wykonany z innowacyjnych materiałów wysokiej jakości. Każda sprężyna znajduje się tutaj w osobnej kieszeni, dzięki czemu nie przenosi drgań, a uginają się tylko te miejsca, gdzie pojawia się nacisk ze strony użytkownika. W ten sposób zapewnione jest bardzo dobre wsparcie dla kręgosłupa. Materac ten posiada także 7 stref twardości, które sprawiają, że poszczególne partie ciała mają zapewnione wsparcie i komfort. Dodatkowym atutem tego materaca jest zastosowanie pianki FlexiFoam, czyli pianki poliuretanowej o dużej elastyczności i sprężystości. Pianka ta znajduje się po obu stronach materaca i sprawia, że konstrukcja jest miękka i sprężysta, a dodatkowo zapewniona jest wygoda. Wśród innych zalet tego materaca, można wyróżnić następujące cechy charakterystyczne:

  • materac odwracalny, którego obie strony są przeznaczone do użytkowania, a regularna zmiana stron materaca zapewnia wysoki poziom higieny i zmniejsza liczbę bakterii, roztoczy i innych alergenów na jego powierzchni,
  • model antyalergiczny, w którym nie zostały zastosowane substancje szkodliwe lub niebezpieczne dla zdrowia, a szczególnie dla alergików,
  • 5 lat gwarancji od producenta,
  • do materaca dołączany jest jeden z pokrowców do wyboru, tj. Silver (elegancki, biały pokrowiec, ze strukturą przepuszczającą powietrze i zapewniającą odpowiedni poziom wentylacji) lub Fresh (o białym, klasycznym wyglądzie, ze strukturą przepuszczającą powietrze), a oba pokrowce można prać w 60 stopniach Celsjusza.

Hilding Step - materac kieszeniowyKażdy, kto zastanawia się nad tym, jaki materac kieszeniowy wybrać, może zdecydować się na model Hilding Step, który jest produktem wysokiej jakości. Materac ten został wyprodukowany przez renomowaną markę Hilding, znajdującą się w czołówce firm, jeśli chodzi o wysoką jakość oraz zastosowanie innowacyjnych technologii. Hilding jest uznanym producentem materacy, łóżek, stelaży i innych akcesoriów do sypialni.

Rozmiary materacy kieszeniowych Hilding Step

Jaki rozmiar materaca kieszeniowego Step wybrać? W ofercie można znaleźć następujące wymiary: 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200. Dla osób, które śpią pojedynczo, ale także dla partnerów, którzy mają podwójne łóżko, dobrym rozwiązaniem jest materac kieszeniowy 90×200. Warto zaznaczyć, że materac do spania 90×200 ma odpowiednie wymiary dla jednej osoby, zapewnia komfort, wygodę i wystarczająco dużo swobodnej przestrzeni. Materace kieszeniowe 90×200 świetnie sprawdzą się w przypadku partnerów, którzy śpią na łóżku o szerokości 180 centymetrów i chcą mieć dwie osobne powierzchnie do snu.

Dla kogo wskazany jest wybór materaca kieszeniowego Hilding Step?

Materace kieszeniowe Hilding Step przeznaczone są dla kilku grup osób, a więc przede wszystkim dla alergików i osób, którym zależy na higienicznym i zdrowym śnie. Model ten jest antyalergiczny, nie zawiera substancji szkodliwych i posiada specjalne pokrowce, które zapewniają higieniczny sen i optymalną wentylację. Materac Hilding Step jest także dobrym wyborem dla par i małżeństw, które śpią razem. Konstrukcja tego modelu została wykonana w taki sposób, że nie przenosi drgań. Oznacza to, że nawet osoby, które często zmieniają pozycję snu, nie muszą się obawiać, że obudzą partnera. Sprężyny kieszeniowe są więc odpowiednim wyborem dla osób śpiących wspólnie, w jednym łóżku. Ten materac jest także bardzo dobrym wyborem w przypadku seniorów, ponieważ powierzchnia do snu jest wygodna i komfortowa, a dodatkowo zapewnione jest wsparcie kręgosłupa. Warto zaznaczyć, że materac Hilding Step to model o twardości H3, a więc przeznaczony dla osób, które ważą powyżej 80 kilogramów lub też dla tych użytkowników, którzy preferują twardsze podłoże.