Zdrowy sen, czyli taki, po którym budzimy się wypoczęci i pełni energii pozwala nam funkcjonować w prawidłowy sposób w ciągu dnia. Jednak, na jego jakość oraz długość wpływa wiele czynników, takich jak dieta, używki czy odpowiednio skomponowane łóżko, w którym znajdują się materace. Jaką pełnią rolę oraz czym powinny się wyróżniać?

Materace Hilding – czym się wyróżniają? 

O zdrowy i spokojny sen można dbać na wiele sposobów, jednak najlepszym z nich jest zainwestowanie w najwyższej jakości materace Hilding. Ich innowacyjne właściwości oraz unikalne wypełnienie gwarantuje nam najlepsze dopasowanie się do sylwetki. Dzięki temu modele dostępne w ofercie Fabryka Sypialni umożliwiają każdemu użytkownikowi:

  • prawidłowe wsparcie kręgosłupa,
  • stabilizację sylwetki,
  • właściwe ułożenie ciała w czasie snu,
  • dogłębną regenerację pod względem fizycznym i psychicznym.

Materace Hilding – właściwości

Dlaczego warto zainwestować w materace Hilding?Dostępne na rynku materace Hilding wyróżniają się na tle innych pod wieloma względami. Przede wszystkim zostały wyprodukowane w celu zagwarantowania nam jak najlepszych warunków do wypoczynku. Z uwagi na to, wewnątrz znajdują się najwyższej jakości materiały, które są bezpieczne dla zdrowia. Ich unikalna budowa oraz właściwości, w tym siedem stref twardości umożliwiają idealne dopasowanie się do anatomicznych kształtów użytkownika, tym samym wspierając sylwetkę. Jednak to nie wszystko! Materace Hilding dostępne w ofercie sklepów Fabryka Sypialni wyróżniają się również:

  • antyalergiczność,
  • higienicznością,
  • pokrowcem z możliwością ściągnięcia i wyprania.

Materace Hilding – rodzaje wypełnienia

W ofercie Fabryka Sypialni znajdziemy materace Hilding, które między sobą różnią się zastosowanym wewnątrz wypełnieniem. Podzielić je można na trzy kategorie. Do pierwszej zalicza się innowacyjna pianka, którą podzielić można na kilka rodzajów, w tym piankę wysokoelastyczną, termoelastyczną czy lateksową. Każda z nich odznacza się innymi cechami i właściwościami, dzięki czemu jesteśmy w stanie idealnie dopasować podłoże do spania do swoich potrzeb. Co więcej, wyróżniają się wyjątkową miękkością oraz przyjemnym wrażenie otulenia. Drugim i równie popularnym wypełnieniem są sprężyny kieszeniowe. Wyróżnia je to, iż każda ze sprężyn została umieszczona w osobnej kieszonce materiałowej. W ten sposób materac pracuje tylko w miejscu nacisku, gwarantując redukcję drgań oraz wysoką elastyczność punktową. Do trzeciej kategorii zaliczają się materace hybrydowe, które łączą w sobie najlepsze cechy pianki oraz sprężyny.

Na sen przeznaczamy średnio osiem godzin dziennie, dlatego warto zadbać o najwyższej jakości podłoże do spania. Jednak pamiętajmy, aby wybierając materace Hilding uwzględnić nie tylko ich cechy czy rodzaj wnętrza, ale również osobiste preferencji oraz potrzeby.