A co by się stało, gdyby połączyć to, co najlepsze i najbardziej klasyczne w materacach czołowego producenta wyrobów wysokiej jakości? CUREM .ZIP powstał właśnie w taki sposób – jest to hybryda pianek o zróżnicowanych właściwościach oraz sprężyn Multipocket, która zapewnia regenerację mięśni i wysoki komfort snu.

Z czego składa się CUREM .ZIP?

Materace Curem by Hilding posiadają szereg niespotykanych rozwiązań technologicznych, które wpływają na to, że produkty te znajdują się w czołówce wyrobów do spania najwyższej jakości. Czym w takim razie wyróżnia się model CUREM .ZIP? Składa się z trzech warstw o zróżnicowanych właściwościach:

  • Warstwa zewnętrzna to pianka Serene, która łączy dwie technologie: memory foam i konwencjonalną. Idealnie dopasowuje się do kształtu ciała i zapamiętuje poprzednią pozycję snu, dzięki czemu zapewnia wspaniałe podparcie i redukuje naciski.
  • Następna warstwa to pianka Fusion – innowacyjny, hybrydowy materiał wysokoelastyczny. To właśnie dzięki niej materac jest wytrzymały i odporny na wilgoć. Jej budowa zapewnia siedem stref twardości, które sprawiają, że mięśnie są rozluźnione i w pełni zregenerowane.
  • Rozwiązaniem, które wyróżnia model CUREM .ZIP spośród innych materaców tego producenta jest zastosowanie sprężyn Multipocket. Są niewielkie, a przy tym bardzo zagęszczone, dzięki czemu produkt jest elastyczny punktowo i stabilny. Ponadto bardzo szybko dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika.

Idealny dla zwolenników twardego podłoża

CUREM .ZIP - połączenie tego, co najlepszeTwardość tego modelu ocenia się na 9/10 – oznacza to, iż jest przeznaczony głównie dla osób, które z powodu problemów zdrowotnych muszą wybierać podłoża tego typu. Jest twardy, ale nie nadmiernie. Taki poziom jest idealny, aby zminimalizować chroniczne bóle pleców i szyi, ponieważ nie jest zbyt miękki, a jednocześnie wspaniale dopasowuje się do kształtu ciała i zapewnia dobre wsparcie dla konkretnych partii. Mogą jednak z niego korzystać również te osoby, które ze względu na osobiste preferencje wolą materace tego typu oraz osoby o wadze przekraczającej 80 kg. Sama twardość jest bowiem odczuciem bardzo subiektywnym i zależy od przyzwyczajeń i potrzeb. Na uwagę zasługuje również fakt, iż jest to produkt antyalergiczny. Specjalne nacięcia i profilowania utworzone we wkładzie materaca zapewniają optymalną wentylację i zapobiegają gromadzeniu się szkodliwych bakterii. Zastosowane materiały skutecznie hamują rozwój szkodliwych mikroorganizmów, a sam pokrowiec jest odporny na eksploatację i neutralizuje przykre zapachy. Ponadto można go bez obaw prać w temperaturze do 40°C, co pomaga w utrzymaniu higieny na najwyższym poziomie.

Certyfikowany produkt najwyższej jakości

Świadomość na temat tego, jak ważny jest sen wysokiej jakości rośnie z roku na rok. Nic więc dziwnego, że powstaje coraz więcej produktów o innowacyjnych właściwościach. Materace do spania wyróżniają się cechami, o których jeszcze kilka lat temu nikt nie słyszał – między innymi dlatego trudno jest wybrać produkt idealny dla siebie. Niektóre wątpliwości mogą zostać rozwiane dzięki certyfikatom przyznawanym konkretnym produktom. CUREM .ZIP to wyrób, który został wyróżniony certyfikatem AEH przyznawanym przez laboratorium SleepLab oraz renomowany szwajcarski instytut. Zostały przeprowadzone specjalistyczne badania, które potwierdziły, iż produkt spełnia rygorystyczne wymogi dotyczące ergonomii, higieny, klimatu oraz trwałości.

Model CUREM .ZIP to dobry wybór, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jeśli powyżej przedstawione właściwości brzmią, jak zestaw idealny dla Ciebie, rozważ kupno właśnie tego materaca!

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/